Wczytuję dane...

OPIS

SUPERNOVA DEPIL ŁAGODZĄCY KREM OCHRONNY SOOTHING PROTECTION CREAM

Łagodzący krem ochronny to krem po depilacji o delikatnym zapachu. Zawiera aloes, który pomaga chronić skórę, zwiększyć jej nawilżenie i poprawia zdolność do zatrzymywania wilgoci. Dzięki temu skóra po depilacji woskiem  jest gładsza i miększa. Dodatkowo, zawarta w produkcie witamina E, ma silne działanie antyoksydacyjne, zwiększając nawilżenie i wzmacniając barierę ochronną skóry.

✅ Łagodzi skórę po depilacji

✅ Usuwa pozostałości wosku

✅ Zapewnia nawilżenie skóry


 Opis produktu: Biały płyn o delikatnym zapachu

Opakowanie produktu: 250ml

Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje skóry

Alergie skórne: -

Zalecane obszary użycia: Stosować po depilacji woskiem. W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów, zaleca się łączyć z produktem Blue Ice After wax Gel po depilacji woskiem.


Jak używać:

Zastosuj Kojący krem ochronny po depilacji twarzy i ciała. Jego formułę można łączyć z żelem po depilacji Blue Ice w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów.

Kojący krem ochronny to przepięknie pachnący krem przeznaczony do użycia po depilacji. Zawiera aloes, mający ochronne działanie na skórę. Pomaga  zwiększyć nawilżenie i poprawia zdolność skóry do zatrzymywania wody, dzięki czemu skóra po aplikacji wosku jest gładsza i miększa.  Witamina E ma silne działanie antyoksydacyjne, co również wpływa na nawilżenie i wzmocnienie naturalnej bariery skóry.