Wczytuję dane...

Zestaw do laminacji brwi i rzęs

Zestaw do laminacji brwi i rzęs zawiera wszystkie elementy wymagane do wykonywania zabiegu laminacji BrowXenna.

  1. Klej do brwi i rzęs BrowXenna® pozwala ułożyć brwi w odpowiednim kierunku przed zabiegiem laminacji brwi oraz utrwalić jej rezultat, a także odpowiednio rozłożyć rzęsy na wałku podczas laminacji rzęs. Konsystencja kleju oraz jego składniki pozwalają każdemu styliście brwi i rzęs na prace w odpowiednim dla siebie tempie.
    Klejem można utrwalać wszystkie włoski, lub punktowo – czyli tylko te które tego wymagają.Ważne: ilość kleju powinna być minimalna, aby nie zablokować zbyt dużą ilością kleju możliwości prawidłowej pracy z Preparatem Nr 1
  2. BrowXenna Preparat 1 – Aktywator do laminacji brwi i rzęs – to pierwszy preparat niezbędny do wykonania pierwszego etapu zabiegu. Preparat przygotowuje włoski do naniesienia kolejnych preparatów niezbędnych do wykonania laminacji brwi i rzęs: oddziałujące na włos, dzięki czemu daje możliwość zmiany zagięcia włoska. Umożliwia wniknięcie komponentów w głąb struktury włosa.
  3. BrowXenna Preparat 2 – Neutralizator do laminacji brwi i rzęs- drugi preparat niezbędny do wykonania drugiego etapu zabiegu aby ułożyć włoski w odpowiednim kierunku, nadać kształt i utrwalić rezultat.
    Preparat 2 stanowi również podstawę do naniesienia farbki, jeśli podczas laminacji brwi lub rzęs decydujemy się na koloryzację.
  4. BrowXenna Preparat 3 – Nawilżanie do laminacji brwi i rzęs – to trzeci preparat niezbędny do zakończenia zabiegu. Składniki znajdujące się w preparacie #3 powodują nawilżenie i ochronę przed zanieczyszczeniami..

UWAGA!

Produkt tylko do profesjonalnego użytku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy zapozna się z instrukcją użytkowania.

LAMINACJA BRWI