Wczytuję dane...

Elleebana Elleeplex Pro Fusion Lash & Brow Lamination to także idealne rozwiązanie dla początkujących stylistek, które w świat liftingu dopiero wkraczają, gdyż ze względu na nieco dłuższe czasy działania, wybacza błędy.

Łatwe w użyciu – saszetki jednokrotnego zastosowania – dzięki którym zapomnisz o zmarnowanych materiałach i przestaniesz martwić się o procesie utleniania, który ma miejsce w przypadku buteleczek.

Produkty Elleebana Elleeplex Pro Fusion Lash & Brow Lamination dojrzewały przez 2 lata w otchłaniach laboratoriów. Zadanie było niełatwe. Stworzyć produkt, który będzie super skuteczny i szybki, a jednocześnie będzie mógł być stosowany na skórę. 

Finalnie powstał produkt, który jest w 100 wegański, którego czasy pracy tylko nieznacznie odbiegają od najszybszego na świecie zestawu Elleebana One Shot

Zestaw zawiera startowy Elleebana Elleeplex Pro Fusion zawiera: 

  • 15 par saszetek Elleebana Elleeplex Pro Fusion
  • Formy silikonowe MIX 
  • Klej Elleebana Lash Lift 
  • Elleebana Makeup Remover
  • Pędzelek
  • Aplikator metalowy
  • Elleeplex ReGen NEXT GEN 

BEZ TGA - nowoczesna formuła w składzie której nie występuje kwast tioglikolowy lub jego pochodne. Jest to kolejny krok w kierunku nowoczesnych preparatów. Jesteśmy dumni, że ponownie dostarczamy rewolucyjne rozwiązania w branży które dają realną korzyść stylistom.

BEZ RYZYKA PRZELIFTOWANIA - silne wiązania są utrzymywane dzięki wysoko rozwiniętej formie Chlorowodorku Cysteaminy, która minimalizuje ryzyko przeliftowania.

BEZ BROMIANU SODU

SASZETKI - to naprawdę najlepszy sposób pakowania! Zapewnia on ciągłą świeżość, brak ryzyka ekspozycji produktu na warunki zewnętrzne i możliwość zużycia produktu do ostatniego grama!

MULTIFUNKCYJNY - nadaje się do stosowania zarówno na rzęsach, jak i na brwiach.

REZULTATY utrzymujące się 6-8 tygodni.

Czas ekspozycji preparatów Elleebana PRO FUSION różni się od tych z Elleebana ONE SHOT LASH LIFT, jednak nadal dopasowujemy czasy w oparciu o strukturę włosa i jego grubość. Czas ekspozycji podany na opakowaniu. 

WYSYŁKA TYLKO NA TERENIE POLSKI

Pamiętaj! Tylko gruntowna wiedza na temat produktu i jego stosowania zagwarantuje uzyskanie optymalnych rezultatów.