Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku.

Powyżej 300 zł dostawa kurierem GRATIS (promocja nie obejmuje wysyłek pobraniowych i zagranicznych).

Koszt wysyłki kurierem przy zamówieniach poniżej 300 zł wynosi 14 zł.

 

Wysyłamy również za granicę (teren Uni Europejskiej oraz poza Unię) (koszt przesyłki w ramach Unii wynosi zaczyna się od 59 PLN i zależny jest od wagi przesyłki oraz kraju dostawy) .

Przesyłki pobraniowe (koszt: 18 PLN) są wysyłane w dniu złożenia zamówienia (do godziny 14:00)

Pozostałe zamówienia realizowane są niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty.


Wszystkie dostawy realizujemy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej, w przypadku wysyłki do innych krajów prosimy o kontakt. 

Wszystkie dostępne w sklepie towary są na magazynie, dzięki czemu wysyłki realizujemy niezwłocznie.

Podany czas realizacji jest czasem prognozowanego doręczenia i może różnić się od rzeczywistego.

W razie braków magazynowych, które pomimo naszych starań mogą czasem wystąpić, Klient jest niezwłocznie informowany.

Wystawiamy faktury.

Przesyłka kurierska. Kurier GLS.

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Na 99,9% przypadków doręczenie następuje z dnia na dzień. Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Można ustalić przybliżony czas dostarczenia przesyłki pomiędzy godziną 10-17. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście w najbliższym oddziale firmy kurierskiej , bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres (zdarza się iż kurier dzwoni do odbiorcy w sprawie odbioru paczki, zależy to jednak od kuriera i od tego czy kupujący podał numer telefonu). Kolejne doręczenie, jest wykonywane nieodpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna sie od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. 

Uwaga! Wszelkie opłaty związane z wysyłką oraz opakowaniem są wliczone w koszty wysyłki. Ze względu na wagę przesyłki koszty transportu mogą ulec zmianie. Sugerujemy zakupić kilka produktów i wysłać w jednym zamówieniu w celu zaoszczędzenia kosztów przesyłki. Dbamy o optymalne zapakowanie produktu w celu jak najlepszego zabezpieczenia wysyłki.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów.

UWAGA! Przesyłka pobraniowa obowiązuje tylko na terenie Polski!