Wczytuję dane...

FILM WAX PREMIUM

Odkryj depilację na nowo! Pożegnaj się z owłosieniem oraz bólem podczas depilacji ! Unikalna formuła FILM WAX PREMIUM sprawdzi się idealnie do depilacji twarzy oraz regulacji brwi, perfekcyjne rozwiązanie do skóry bardzo wrażliwej. Miękki, ale elastyczny wosk i dokładny wosk poradzi sobie z każdym typem włosów. 

Ten niesamowity, NIE ZAWIERAJĄCY KALAFONII, bez dodatku wosku pszczelego opracowany przez naszych specjalistów, elastyczny wosk, nadaje się idealnie do zastosowania na wszystkich obszarach ciała. Szybko wysycha, nie łamiąc się i nie pękając podczas usuwania. Doskonale usuwa niechciane owłosienie. Zalecany jest do stosowania na wszystkich rodzajach skóry, szczególnie na skórze wrażliwej. 


 Przetestuj woski FILM WAX PREMIUM Supernovadepil:

✅NIE ZAWIERA KALAFONII - Koniec z podrażnieniami skóry po depilacjiidealnie sprawdzi się na bardzo wrażliwych obszarach ciała. 

Przeznaczony do depilacji bezpaskowej - Jeśli chodzisz do profesjonalnych salonów depilacji woskiem, zapewne znasz paski do depilacji. Nie będziesz potrzebował tych, ani żadnych innych skomplikowanych narzędzi. Wystarczy nam drewniana szpatułka, którą rozprowadzimy rozgrzany wosk na ciele.

Skutecznie usuwa najmniejsze włoski - Nasz wosk usuwa włoski dokładnie wraz z cebulkami, przez co niweluje ilość wrastających włosów

Nie kruszy się i nie pęka podczas usuwania - Ze względu na swoje właściwości, wosk nie pęka i nie pozostawia resztek na skórze.

Jest bardzo elastyczny - Można nakładać go bardzo cienką warstwą jak balsam, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczny. Możemy go nakładać na duże obszary ciała i nie musimy depilować ciała małymi kawałeczkami.

Bardzo mocny, nie potrzeba powtarzać aplikacji

Bez oparzeń - Wosk Twardy Film Wax Premium rozgrzewa się w temperaturze 55-63*C, dzięki czemu unikniemy wszelkich poparzeń. Jest to temperatura, które zapewnia nam przyjemne ciepło podczas kontaktu ze skórą.


Opis produktu: Biała, jedwabista konsystencja o świeżym zapachu bergamotki

Opakowanie produktu: 1000ml (8 x 125 ml )

Rodzaj skóry: Skóra wrażliwa

Zalecane obszary woskowania: Twarz, szyja, brwi, nos, uszy, przestrzeń nad wargą, podbródek


 Krok 1: Wrzuć kostkę wosku do podgrzewacza i rozgrzej do odpowiedniej temperatury. Poczekaj do uzyskania jednolitej konstystencji.

Krok 2: Nanieś Prep & Cleanse na płatek kosmetyczny i dokładnie oczyść miejsce, które ma być poddane depilacji woskiem. Puder z talkiem zaleca się stosować w przypadku skóry tłustej, spoconej i wrażliwej. Sprawdź temperaturę wosku przed aplikacją, aby nie poparzyć skóry klienta. Upewnij się, że wszystkie materiały eksploatacyjne i akcesoria znajdują się na stanowisku do depilacji woskiem i są gotowe do użycia.

Krok 3: Upewnij się, że temperatura wosku jest odpowiednia na małym obszarze ciała

Krok 4: Film Wax Premium jest woskiem o niskiej temperaturze. Wosk Film Wax aplikujemy zawsze z kierunkiem wzrostu włosów. Usuwanie odbywa się ZAWSZE w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, równolegle do ciała, aby zapobiec łamaniu włosków lub podnoszeniu skóry.

Opcjonalnie: Dodaj 1-2 kostki/kg kostek Colour i/lub Glitter z wybranej gamy, aby uzyskać różne opcje kolorów i wariantów brokatu.

Krok 5: Po zabiegu depilacji nałóż Blue Ice After Wax Gel na twarz, okolice intymne i pod pachami. Ze względu na zawartość alkoholu należy spodziewać się uczucia mrowienia. Następnie na depilowane obszary ciała zaaplikuj łagodzący krem ochronny, który zawiera Aloes. Poinformuj klienta o wszystkich przeciwwskazaniach i domowych sposobach pielęgnacji po depilacji woskiem.


 Pytania i problemy:

1) Jak rozgrzać wosk ?

Wosk rozgrzewamy w dowolnym podgrzewaczu do wosku twardego. Pamiętaj aby ustawić temperaturę zgodną z zaleceniem producenta i uniknąć poparzeń od nadmiernie gorącego wosku

2) Czy wosk twardy  można nakładać na wszystkie obszary ciała ?

Tak, wosk twardy można nakładać na wszystkie obszary ciała, ale ze względów ekonomicznych zalecamy na duże partie korzystać z naszych ekonomicznych wosków miękkich w rolce.

3) Jak nakładać wosk ?

Wosk nakładamy przy pomocy drewnianej szpatułki. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje szpatułek. Większa szpatułka jest przeznaczona do dużych obszarów ciała, a mniejsza do obszarów wymagających dokładności m.in. twarz.