Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Multivitor to płyn do TRZECIEJ (końcowej) części zabiegu zagęszczania brwi i rzęs. Opatentowany składnik MULTIVIT SHUTTLE w połączeniu z roślinnymi składnikami soi i pszenicy oraz betainą, keratyną i polimerami ochronnymi zapewnia skuteczną regenerację włosów i ich naturalny poziom pH.

NETTO. WT: 10 ml

Termin przydatności: 24 miesiące

Okres po otwarciu (PAO): 6 miesięcy

Tylko do użytku profesjonalnego!

Używaj tylko z Serum 1 i Serum 2!

Opis

Po użyciu Serum 2 nałóż Multivitor na brwi lub rzęsy.

Pozostaw do wyrośnięcia na 5 minut.

Następnie nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą.


ETAPY PROCEDURY FLEXINGU BRWI

1) Przeanalizuj stan włosków brwiowych klientki

 • Określ czas obróbki roztworów do uelastyczniania brwi zgodnie z poniższymi instrukcjami:

I rodzaj: włoski brwi są grube, kolczaste, nie poddane wcześniej zabiegom chemicznym (farbowanie lub rozjaśnianie brwi) – czas zabiegu to 5-8 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6-8 minut dla Serum 2;

II rodzaj: włoski są średniej grubości, naturalne, zdrowe lub po wcześniejszych zabiegach chemicznych (farbowanie lub rozjaśnianie brwi) – czas aplikacji 3–5 minut dla Serum 1 i 6–8 minut dla Serum 2;

Czas działania Multivitora wynosi 5 minut dla wszystkich rodzajów włosów.

UWAGA! Maksymalny czas przetwarzania Serum 1 i Serum 2 wynosi 15 minut.

UWAGA! Działanie Serum 1 i Serum 2 zależy bezpośrednio od temperatury powietrza w pomieszczeniu. Im wyższa temperatura, tym krótszy czas reakcji.

2) Przygotuj brwi do zabiegu flexingu

3) Stwórz kształt brwi (Serum 1)

UWAGA! Jeśli klientka ma cienką i wrażliwą skórę, konieczne jest nałożenie cienkiej warstwy kremu z olejkiem arganowym marki ELAN professional line na brwi i grubszą warstwę na skórę wokół brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #4 firmy ELAN professional line.

 • Nałóż Serum 1 na brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #3 firmy ELAN professional line.

UWAGA! Maksymalny czas obróbki nie powinien przekraczać czasu obróbki dla wybranego rodzaju włosków brwi.

 • Po zakończeniu czasu obróbki nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą.

UWAGA! Podczas tworzenia kształtu brwi należy wziąć pod uwagę kierunek wzrostu włosków. Zmiany kształtu brwi powinny być płynne, aby uniknąć fałdowania włosków.

4) Ustal kierunek włosków brwi (Serum 2)

UWAGA! Jeśli klientka ma cienką i wrażliwą skórę, konieczne jest nałożenie cienkiej warstwy kremu z olejkiem arganowym marki ELAN professional line na brwi i grubszą warstwę na skórę wokół brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #4 firmy ELAN professional line.

 • Nałóż i rozprowadź Serum 2 na brwiach, ustawiając włoski we właściwym kierunku.

UWAGA! Ilość płynu użytego w IV etapie zabiegu uginania brwi (Serum 2) powinna być równa ilości płynu użytego w III etapie tworzenia kształtu brwi (Serum 1).

UWAGA! Czas zabiegu na IV etapie (Serum 2) powinien być równy czasowi zabiegu na III etapie tworzenia kształtu brwi (Serum 1), ale nie mniej niż 6 minut.

 • Po upływie czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą, jeśli planowany jest zabieg barwienia brwi.
 • Po zakończeniu zabiegu usuń nadmiar roztworu wacikiem nasączonym «ÉLAN professional line Oczyszczający detoks-pianka do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym», aby zatrzymać reakcję chemiczną, jeśli zabieg barwienia brwi nie jest planowany . Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.

5) Pielęgnacja włosków brwi (Multivitor)

 • Nałóż i rozprowadź Multivitor na brwiach.
 • Po upływie czasu aplikacji nadmiar roztworu należy usunąć wacikiem nasączonym wodą, jeśli zabieg barwienia brwi nie jest planowany.
 • Po zakończeniu zabiegu usuń nadmiar roztworu wacikiem nasączonym «ÉLAN professional line Detoksykujący mus oczyszczający do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym», aby zatrzymać reakcję chemiczną, jeśli planowany jest zabieg barwienia brwi. Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.
 • Nałóż mieszankę koloryzującą na brwi bezpośrednio po zastosowaniu «ÉLAN professional line Oczyszczający detoks-pianka do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym».

UWAGA! Należy wziąć pod uwagę, że kolor włosków brwi ma być jaśniejszy i szybciej pojawiać się na włoskach podczas zabiegu koloryzacji.

UWAGA! Regulację brwi należy wykonać dopiero po zakończeniu zabiegu laminacji brwi. Zdecydowanie zaleca się używanie pęsety do brwi, aby uniknąć poważnych uszkodzeń skóry.


ETAPY PROCEDURY FLEXINGU RZĘS

1) Przeanalizuj stan rzęs klientki

 • Określ czas obróbki odżywek do rzęs zgodnie z poniższymi instrukcjami:
 • I rodzaj: rzęsy są grube lub proste – czas zabiegu to 6-10 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6 minut dla Serum 2;

II rodzaj: rzęsy są średniej grubości lub cienkie – czas obróbki wynosi 3–6 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6 minut dla Serum 2;

Czas działania Multivitora wynosi 5 minut dla wszystkich rodzajów włosów.

UWAGA! Maksymalny czas przetwarzania Serum 1 i Serum 2 wynosi 15 minut.

UWAGA! Działanie Serum 1 i Serum 2 zależy bezpośrednio od temperatury powietrza w pomieszczeniu. Im wyższa temperatura, tym krótszy czas reakcji.

2) Przygotuj rzęsy do zabiegu flexingu

 • Oczyszczający mus detoksykujący «ÉLAN professional line do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym» należy stosować do oczyszczania włosów i skóry przed zabiegiem zagęszczania rzęs. Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.
 • Przymocuj silikonową podkładkę o odpowiednim rozmiarze na górnej powiece.
 • Rozprowadź i utrwal rzęsy na wałku silikonowym za pomocą żelu utrwalającego ELAN professional line i aplikatora.

3) Stwórz podkręcenie rzęs (Serum 1)

 • Nałóż Serum 1 na okolice podkręconych rzęs. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #1 firmy ELAN professional line.

UWAGA! Maksymalny czas obróbki nie powinien przekraczać czasu obróbki dla wybranego rodzaju rzęs.

 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć suchym pędzlem do makijażu zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #2 firmy ELAN professional line.

4) Ustal kierunek włosków rzęs (Serum 2)

 • Nałóż grubą warstwę Serum 2 na całą powierzchnię rzęs.

UWAGA! Ilość roztworu użytego w IV etapie zabiegu podkręcania rzęs (Serum 2) powinna być równa ilości roztworu użytego w III etapie tworzenia podkręcenia rzęs (Serum 1).

UWAGA! Czas zabiegu na IV etapie (Serum 2) powinien być równy czasowi zabiegu na III etapie tworzenia podkręcenia (Serum 1), ale nie mniej niż 6 minut.

 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć suchym pędzlem do makijażu zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #2 firmy ELAN professional line.

5) Pielęgnacja rzęs (Multivitor)

Nałóż Multivitor na całą okolicę rzęs.

 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu i żelu utrwalającego usunąć wacikiem nasączonym wodą.

UWAGA! W celu uzyskania jak najbardziej efektownego i widocznego efektu technologowie marki ELAN professional line zalecają wykonanie zabiegu koloryzacji rzęs farbą żelową 01 black firmy ELAN professional line po zakończeniu zabiegu ujędrniania.


ZALECENIA PO ZABIEGU RZĘS

! Nie zaleca się barwienia brwi henną i rozjaśniania brwi, ponieważ efekt może być bardzo nieprzewidywalny: może dojść do uszkodzenia struktury włosa (włosy są suche i matowe), co może powodować łamliwość i wypadanie włosów.

! Zdecydowanie zaleca się unikanie saun, solariów oraz wszelkich mechanicznych uszkodzeń powstałego kształtu brwi lub podkręcenia rzęs (spanie na poduszce twarzą do dołu), ograniczenie kontaktu brwi i rzęs z wodą oraz nie szczotkowanie brwi i rzęs przez 24 godziny po zabiegu zginania.

! Zdecydowanie zaleca się unikanie stosowania agresywnych produktów kosmetycznych oraz agresywnych zabiegów kosmetycznych (peelingi, peelingi twarzy, balsamy na bazie alkoholu, zabiegi laserowe) przez 48 godzin po zabiegu zagęszczania brwi lub rzęs.


 Skład chemiczny

Aqua, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Hydrogenated Polyisobutene, Betaine, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Внт, Sorbitol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Lecithin, Xanthan Gum, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Diatomaceous Earth, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Glyceryl Caprylate, Hydrolyzed Keratin, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, Ci 28440

Wyprodukowano na Ukrainie