Wczytuję dane...

LAMPA KOSMETYCZNA LED ze stojakiem na kółkach 2w1

Profesjonalna lampa kosmetyczna, która umożliwi Ci wykonanie czynności wymagających niezwykłej precyzji i dokładności.

Nasz produkt świetnie sprawdzi się w salonach kosmetycznych, w których specjalizacją jest przedłużanie rzęs, makijaż permanentny oraz szeroko pojęta medycyna estetyczna.

Produkty marki i-coucou, cieszą się pozytywnymi opiniami wśród Profesjonalistek specjalizujących się w stale rozwijającej branży BEAUTY. Mając na uwadze drogę jaką musi przejść przyszła Stylistka czy Linergistka, wychodzimy naprzeciw potrzebom i oferujemy produkty wysokiej jakości, w bardzo przystępnych cenach. Dokładając wszelkich starań, stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne pozycje, chcąc zagwarantować możliwość dokonania kompleksowych zakupów u jednego sprzedawcy. 

Nasza LAMPA 2w1 jest produktem dopasowujących się do potrzeb i warunków pracy. Może być używana jako stabilna lampa na kółkach, jak również lampa stołowa, której montaż jest banalnie prosty!

Cechy produktu:

  • regulacja ramienia w dwóch miejscach
  • lampa bezcieniowa
  • możliwość montażu do stołu
  • stabilność
  • mobilność

Poprzez zastosowanie świateł LED na poziomie 5600 ≈ 6000 k uzyskano najkorzystniejszą barwę światła - białą, która jest odpowiednikiem światła słonecznego. Światło to nie razi i nie powoduje bólu oczu oraz nie wpływa negatywnie na samopoczucie (bóle głowy, zmęczenie itp.).

LAMPA ma kształt podłużnego panelu długości 58 cm, wyposażonego w 117 punktów LED oraz włącznik służący również do regulacji natężenia światła.

Dzięki tak długiej głowicy, lampa dokładnie oświetli nawet najbardziej rozległy obszar roboczy nie powodując efektu "cieni". A regulowane w 2 miejscach ramię, pozwoli na skierowanie światła według indywidualnych potrzeb.

Lampa zamocowana jest na mobilnej i jednocześnie stabilnej stopie wyposażonej w 1 organizer (sorter) z przegródkami, który pomieści niezbędne narzędzia i materiały. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowasz ład i porządek w swoim miejscu pracy (maksymalna ilość sorterów na stojaku to 3 sztuki).

 

W ZESTAWIE:

  • lampa LED z ramieniem (waga: ok. 2 kg)
  • stojak na 6 kółkach meblowych (waga: 11 kg)
  • 1 organizer z przegródkami (sorter)
  • zacisk do mocowania lampy na blacie