Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Jak działa Krok 1:

 • tioglikolan amonu, będący jednym ze składników, otwiera łuski naskórka ułatwiając wnikanie składników aktywnych w głąb włosa. Wpływa i doskonale przebudowuje wiązania dwusiarczkowe, utrwala włoski na rzęsach i pomaga uformować niezbędne podkręcenie rzęs (zgodnie z kształtem silikonowej podkładki);
 • rozwiązanie jest ekonomiczne i łatwe w użyciu oraz posiada miękką konsystencję dzięki specjalnym składnikom, które zapewniają efekt okluzji;
 • odżywczy kompleks oparty na składnikach nawilżających - keratynie i kolagenie - chroni struktury białkowe włosków rzęs podczas zabiegu laminacji, zatrzymuje niezbędne nawilżenie, chroni włosy przed wysuszeniem i zniszczeniem, zagęszcza je, zapewnia rzęsom gęstość i objętość.

UWAGA! Krok 1 może mieć żółtawy kolor, który jest uznawany za akceptowalny i nie wpływa na jakość produktu.

UWAGA! Obecność zapachu siarki w roztworach z etapu 1 i etapu 2 jest dopuszczalna.

UWAGA! Przed wykonaniem zabiegu laminacji rzęs zaleca się konsultację z technologiem ELAN professional line.

 Termin przydatności: 24 miesiące.

Okres po otwarciu (PAO): 2 miesiące.

SPOSÓB UŻYCIA

1) Przeanalizuj stan włosów na rzęsach klientki

Określ czas przetwarzania roztworów do laminowania rzęs zgodnie z poniższymi instrukcjami

     - I typ: włoski na rzęsach grube lub proste - czas obróbki 12–15 minut;

     - typ 2: włoski na rzęsach średniej grubości lub cienkie - czas działania 6–12 minut.

2) Przygotuj rzęsy do zabiegu laminacji

 1. Sprawdź stan i strukturę włosków rzęs, aby dokładnie określić czas ich stosowania.
 2. Do odtłuszczenia włosów przed laminowaniem rzęs użyj «ELAN professional line Oczyszczająca pianka detoksykująca do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym».
 3. Na górnej powiece zamocuj podkładkę silikonową o odpowiednim rozmiarze.
 4. Rozprowadzić i zamocuj rzęsy na silikonowej podkładce za pomocą kleju i aplikatora.

3) Zrób podkręcenie rzęs (Krok 1)

 1. Nałóż Krok 1 na podkręcone rzęsy. Czas przetwarzania wynosi 6–15 minut. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD # 1 od TM ELAN professional line.
 2. Po upływie czasu pracy zmyć nadmiar roztworu suchą szczoteczką do makijażu w kierunku wzrostu włosków. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD # 2 od TM ELAN professional line.

UWAGA! Maksymalny czas obróbki nie powinien przekraczać czasu obróbki dla wybranego rodzaju włosów.

4) Popraw kierunek włosów rzęs (krok 2)

 1. Nałóż krok 2 na podkręcone rzęsy, w przypadku których wcześniej zastosowano Krok 1.

UWAGA! Ilość roztworu użytego na IV etapie zabiegu laminacji rzęs powinna być równa ilości roztworu użytego na III etapie tworzenia podkręcenia rzęs.

UWAGA! Czas obróbki na IV etapie powinien być taki sam, jak czas przetwarzania na III etapie tworzenia skrętu rzęs. Niedopuszczalne jest skrócenie czasu przetwarzania.

 1. Po upływie czasu obróbki usunąć nadmiar roztworu i i kleju wacikiem zwilżonym wodą.

UWAGA! Aby uzyskać jak najbardziej imponujący efekt i widoczny efekt, technolodzy marki ELAN professional line polecają wykonanie zabiegu koloryzacji rzęs kolorem żelowym 01 czarny od TM ELAN professional line po zakończeniu procedury laminacji.

 1. Nałóż na rzęsy «ELAN professional line Oczyszczająca pianka detoksykująca do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym», aby zatrzymać reakcję chemiczną. Usuń piankę wacikiem zwilżonym wodą. Zrób ten krok po zakończeniu procedury koloryzacji rzęs.
 2. Dla lepszego efektu użyj «ELAN professional line COLOR FIX: fluid utrwalający kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejem słonecznikowym».

PROCEDURA LAMINACJI RZĘS PO ZALECENIACH PIELĘGNACYJNYCH

! Zdecydowanie zaleca się unikanie saun, solariów i wszelkich mechanicznych uszkodzeń powstałych skrętów (np. Spanie twarzą w dół na poduszce) oraz stosowanie tuszu do rzęs przez 24 godziny po zabiegu laminacji rzęs.

! Zdecydowanie zaleca się unikanie stosowania agresywnych kosmetyków przez 48 godzin po zabiegu laminacji rzęs.

ZALECENIA PO ZABIEGU LAMINOWANIA RZĘS

Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do zabiegu laminowania rzęs są: indywidualna wrażliwość na składniki roztworu, wszelkie uszkodzenia skóry w okolicy oczu, zaczerwienienia, wysypka na twarzy o dowolnej etiologii oraz reakcje alergiczne na błonę śluzową oka.

SKŁAD CHEMICZNY:

AQUA, THIOGLYCOLIC ACID, AMMONIUM HYDROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, ETHOXYDIGLYCOL, MINERAL OIL, CETRIMONIUM CHLORIDE, ETHANOLAMINE, ETHYLHEXYL STEARATE, SODIUM SULFITE, SODIUM ERYTHORBATE, CETEARETH-20, DIAZOLIDINYL UREA (AND) METHYLPARABEN (AND) PROPYLPARABEN, POLYQUATERNIUM-22, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED COLLAGEN, HYDROLYZED KERATIN, DIMETHYLCYCLOHEXENYL 3-BUTENYL KETONE, METHYL DECENOL.