Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Serum 3 Cera Healer przeznaczone jest do trzeciego (ostatniego) etapu zabiegu zagęszczania brwi i rzęs. Połączenie kwasu linolenowego, pantenolu, ceramidu NP i oliwy z oliwek skutecznie przywraca strukturę włosów i naturalne pH.

Serum 3 Cera Healer można stosować jako zamiennik Serum 3 Multivitor. Różnicą jest to, że Multivitor należy zmyć po około 5 minutach, natomiast Cera Healer nie trzeba zmywać.

Pojemność: 10 ml

Okres ważności: 24 miesiące

Okres po otwarciu (PAO): 6 miesięcy

Opis

 • Zapewnia głębokie odżywienie i nawilżenie włosków brwi i rzęs dzięki połączeniu kwasu linolenowego, pantenolu, ceramidu NP i oliwy z oliwek;
 • Pomaga przywrócić włosom naturalne pH;
 • Zapewnia włosom blask i elastyczność
 • Naprawia formę;
 • Skutecznie chroni włosy przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Produkt ma pH pomiędzy 4,0 a 5,5.

Tylko do użytku profesjonalnego!

Używaj tylko Cera Healer z Serum 1 i Serum 3!


Sposób użycia

Po użyciu Serum 2 nałóż Serum 3 Cera Healer na brwi lub rzęsy. Pozostaw do rozwinięcia na 5 minut. 

ETAPY PROCEDURY FLEXINGU BRWI

1) Przeanalizuj stan włosków brwiowych klientki

 • Określ czas obróbki roztworów do uelastyczniania brwi zgodnie z poniższymi instrukcjami:

I rodzaj: włoski brwi są grube, kolczaste, nie poddane wcześniej zabiegom chemicznym (farbowanie lub rozjaśnianie brwi) – czas obróbki wynosi 5-8 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6-8 minut dla Serum 2;

II rodzaj: włoski są średniej grubości, naturalne, zdrowe lub po wcześniejszych zabiegach chemicznych (farbowanie lub rozjaśnianie brwi) – czas aplikacji 3–5 minut dla Serum 1 i 6–8 minut dla Serum 2;
Czas działania Serum 3 Cera Healer wynosi 5 minut dla wszystkich rodzajów włosów.

UWAGA! Maksymalny czas przetwarzania Serum 1 i Serum 2 wynosi 15 minut.

UWAGA! Działanie Serum 1 i Serum 2 zależy bezpośrednio od temperatury powietrza w pomieszczeniu. Im wyższa temperatura, tym krótszy czas reakcji.

2) Przygotuj brwi do zabiegu flexingu

 • Użyj «ÉLAN professional line Oczyszczający mus-detoks do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym» do oczyszczania włosów i skóry przed zabiegiem uginania brwi. Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.


3) Stwórz kształt brwi (Serum 1)

UWAGA! Jeśli klientka ma cienką i wrażliwą skórę, konieczne jest nałożenie cienkiej warstwy kremu z olejkiem arganowym marki ÉLAN professional line na brwi i grubszą warstwę – na skórze wokół brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #4 firmy ÉLAN professional line.

 • Nałóż Serum 1 na brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #3 firmy TM ÉLAN professional line.

UWAGA! Maksymalny czas obróbki nie powinien przekraczać czasu obróbki dla wybranego rodzaju włosków brwi.

 • Po zakończeniu czasu obróbki nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą.

UWAGA! Podczas tworzenia kształtu brwi należy wziąć pod uwagę kierunek wzrostu włosków. Zmiany kształtu brwi powinny być płynne, aby uniknąć fałdowania włosków.

4) Ustal kierunek włosków brwi (Serum 2)

UWAGA! Jeśli klientka ma cienką i wrażliwą skórę, konieczne jest nałożenie cienkiej warstwy kremu z olejkiem arganowym marki ТМ ÉLAN professional line na brwi i grubszą warstwę – na skórze wokół brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #4 firmy TM ÉLAN professional line.

 • Nałożyć i rozprowadzić Serum 2 na brwiach, ustawiając włoski we właściwym kierunku.

UWAGA! Ilość płynu użytego w IV etapie zabiegu uginania brwi (Serum 2) powinna być równa ilości płynu użytego w III etapie tworzenia kształtu brwi (Serum 1).

UWAGA! Czas zabiegu na IV etapie (Serum 2) powinien być równy czasowi zabiegu na III etapie tworzenia kształtu brwi (Serum 1), ale nie mniej niż 6 minut.

 • Po upływie czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą, jeśli planowany jest zabieg barwienia brwi.
 • Po zakończeniu zabiegu nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym «ÉLAN professional line Oczyszczający detoks-pianka do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym», aby zatrzymać reakcję chemiczną, jeśli procedura barwienia brwi nie jest zaplanowany.
 • Usuń piankę wacikiem, zwilżony wodą.

5) Pielęgnacja włosków brwi (Serum 3 Cera Healer)

 • Nałożyć i rozprowadzić Serum 3 Cera Healer na brwiach.
 • Po upływie czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą, jeśli nie planuje się zabiegu barwienia brwi.
 • Po zakończeniu zabiegu usuń nadmiar roztworu wacikiem nasączonym «ÉLAN professional line Oczyszczająca pianka detoksykująca do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym», aby zatrzymać reakcję chemiczną, jeśli planowana jest procedura barwienia brwi.
 • Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.
 • Nałóż mieszankę koloryzującą na brwi zaraz po użyciu «ÉLAN professional line Oczyszczający detoks-pianka do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym».

UWAGA! Należy wziąć pod uwagę, że kolor włosków brwi może być jaśniejszy i szybciej pojawiać się na włoskach podczas zabiegu koloryzacji.

 • Dla uzyskania lepszych rezultatów stosuj «ÉLAN professional line COLOR FIX: fluid utrwalający kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejem z nasion słonecznika». Ten krok wykonaj również po zakończeniu zabiegu barwienia brwi.

UWAGA! Regulację brwi należy wykonać dopiero po zakończeniu zabiegu laminacji brwi. Zdecydowanie zaleca się używanie pęsety do brwi, aby uniknąć poważnych uszkodzeń skóry.

 


 

ETAPY PROCEDURY FLEXINGU RZĘS

1) Przeanalizuj rodzaj rzęs klientki

 • Określ czas obróbki odżywek do rzęs zgodnie z poniższymi instrukcjami:

I rodzaj: rzęsy są grube lub proste – czas zabiegu to 6-10 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6 minut dla Serum 2;

II rodzaj: rzęsy są średniej grubości lub cienkie – czas obróbki wynosi 3–6 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6 minut dla Serum 2;
Czas działania Serum 3 Cera Healer wynosi 5 minut dla wszystkich rodzajów włosów.

UWAGA! Maksymalny czas przetwarzania Serum 1 i Serum 2 wynosi 15 minut.

UWAGA! Działanie Serum 1 i Serum 2 zależy bezpośrednio od temperatury powietrza w pomieszczeniu. Im wyższa temperatura, tym krótszy czas reakcji.

2) Przygotuj rzęsy do zabiegu flexingu

 • Użyj «ÉLAN professional line Oczyszczający mus-detoks do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym» do oczyszczania włosów i skóry przed zabiegiem zagęszczania rzęs. Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.
 • Nałożyć silikonową podkładkę o odpowiednim rozmiarze na górną powiekę.
 • Rozprowadzić i utrwalić rzęsy na podkładce silikonowej za pomocą żelu utrwalającego TM ÉLAN professional line i aplikatora.

3) Stwórz podkręcenie rzęs (Serum 1)

 • Nałóż Serum 1 na okolice podkręconych rzęs. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #1 firmy TM ÉLAN professional line.

UWAGA! Maksymalny czas przetwarzania nie powinien przekraczać czasu przetwarzania dla wybrany rodzaj rzęs.

 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć suchą szczoteczką do makijażu zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #2 firmy TM ÉLAN professional line.


4) Ustal kierunek włosków rzęs (Serum 2)

 • Nałożyć grubą warstwę Serum 2 na całą powierzchnię rzęs.

UWAGA! Ilość roztworu użytego w IV etapie zabiegu podkręcania rzęs (Serum 2) powinna być równa ilości roztworu użytego w III etapie tworzenia podkręcenia rzęs (Serum 1).

UWAGA! Czas zabiegu na IV etapie (Serum 2) powinien być równy czasowi zabiegu na III etapie tworzenia podkręcenia (Serum 1), ale nie mniej niż 6 minut.

 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć suchą szczoteczką do makijażu zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #2 firmy TM ÉLAN professional line.


5) Pielęgnacja rzęs (Serum 3 Cera Healer)

 • Nałożyć Serum 3 Cera Healer na całą okolicę rzęs.
 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu i żelu utrwalającego usunąć wacikiem nasączonym wodą.

UWAGA! W celu uzyskania jak najbardziej efektownego i widocznego efektu technologowie marki ELAN professional line zalecają wykonanie zabiegu koloryzacji rzęs żelem tint 01 black firmy ÉLAN professional line po zakończeniu zabiegu flexingu.

 • Nałożyć na rzęsy «ÉLAN professional line Oczyszczający mus detoksykujący do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym», aby zatrzymać reakcję chemiczną.
 • Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą. Ten krok wykonaj również po zakończeniu zabiegu koloryzacji rzęs.
 • Dla uzyskania lepszych rezultatów stosuj «ÉLAN professional line COLOR FIX: fluid utrwalający kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejem z nasion słonecznika».

ZALECENIA PO ZABIEGU FLEXINGU BRWI I RZĘS

! Nie zaleca się barwienia brwi henną i rozjaśniania brwi, ponieważ efekt może być bardzo nieprzewidywalny: może dojść do uszkodzenia struktury włosa (włosy są suche i matowe), co może powodować łamliwość i wypadanie włosów.

! Zaleca się unikania saun, solariów oraz wszelkich mechanicznych uszkodzeń powstałego kształtu brwi lub podkręcenia rzęs (spanie na poduszce twarzą do dołu), ograniczenie kontaktu brwi i rzęs z wodą oraz nie szczotkowanie
brwi i rzęsy przez 24 godziny po zabiegu uginania.

! Zaleca się unikania stosowania agresywnych produktów kosmetycznych oraz agresywnych zabiegów kosmetycznych (peelingi, peelingi twarzy, balsamy na bazie alkoholu, zabiegi laserowe) przez 48 godzin po zabiegu zagęszczania brwi lub rzęs.


 

Skład chemiczny

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETEARETH-33, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, PANTHENOL, CERAMIDE NG, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LINOLEIC ACID, LINOLENIC ACID, DISODIUM EDTA, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, PARFUM.

Wyprodukowano w Hiszpanii

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...