Wczytuję dane...

Zestaw środków do laminacji rzęs i długotrwałej stylizacji brwi OKO

CERTIFIED CPNP (Cosmetic Products Notification Portal)

OKO STEP 1 LIFT to pierwszy etap laminowania rzęs lub długotrwałej stylizacji brwi. Środek ma środowisko alkaliczne i odpowiada za niszczenie wiązań dwusiarczkowych. Produkt rozluźnia strukturę włosa, dzięki czemu aktywne składniki łatwo wnikają do wnętrza.
Może być stosowany pod folią lub bez niej. Pod folią reakcja jest szybsza, pomaga radzić sobie z kręconymi włosami, układać je we właściwym kierunku.
Jednej  saszetki produktu №1 wystarcza na 4-5 zabiegów laminowania rzęs lub 3-4 długotrwałej stylizacji brwi. Dzięki gęstej konsystencji produkt jest bardzo ekonomiczny.

OKO STEP 2 FIX&VOLUME to drugi etap laminowania rzęs lub długotrwałej stylizacji brwi. Preparat ma kwaśne środowisko. Środek №2 neutralizuje działanie pierwszego preparatu, przywraca wiązania dwusiarczkowe, włosy na oczach stają się mocniejsze i bardziej elastyczne, utrwala nadany kształt. Środek  ma wygodną teksturę, która pozwala na układanie rzęs zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej.
Jednej saszetki preparatu wystarcza na 5-6 zabiegów laminacji i 4-5 zabiegów długotrwałej stylizacji brwi.

OKO STEP 3 CARE&RECOVERY to ostatni etap laminowania rzęs lub brwi, jego zadaniem jest wygładzenie warstwy naskórka i nadanie włosom zdrowego połysku. To ważny etap w odbudowie rzęs i brwi.
OKO CARE&RECOVERY występuje w postaci tzw. BOTOXU, jest to najbardziej wzmocniona i innowacyjna formuła pielęgnacyjna, która maksymalnie odżywia rzęsy, pielęgnuje włosy i skórę, wygładza włosy, nadaje naturalny połysk, ma drobnocząsteczkową strukturę co pozwala mu wnikać w strukturę i poprawiać jakość włosów, ale jednocześnie nie obciąża ich, normalizuje pH. Zawiera witaminę B5.
Preparat ma podwójne działanie, oprócz swojego głównego zadania, w pełni zastępuje dodatkowy etap Botoxu. Po zabiegu nie jest wymagana dodatkowa pielęgnacja, oszczędza czas.
Jednej saszetki produktu №3 wystarcza na 9-10 zabiegów

Wyprodukowano we Włoszech

Pojemność: 3 saszetki po 1 ml każda