Wczytuję dane...

Profesjonalny szampon do rzęs i brwi. Tylko dla stylistek.  Idealnie dopracowana receptura zapewnia trwałość aplikacji bez użycia cleanera, primera oraz innych preparatów wspomagających aplikację rzęs.  

BARDZO WYDAJNY:  30 ml = 250 aplikacji

STOSOWAĆ TYLKO PÓŁ POMPKI SZAMPONU-NIE WIĘCEJ. 

Lekkie szczypanie wynika z działania komponentów i wyższego ph produktu. Nie testowany na zwierzętach. 

Olejek geraniowy zawarty w składzie działa tonizująco i przeciwbakteryjnie. Odpowiednio dobrane składniki doczyszczają i odtłuszczają włoski ,a zastosowane ph delikatnie rozchyla ich  łuski  , ułatwiając aplikację , która jest  staje się bardziej trwała, a klej nie pracuje zbyt głęboko w warstwie włosa. Szampon świetnie  przygotowuje rzęsy również do liftingu oraz wszelkich zabiegów na brwi. 

 

PRODUKT POSIADA BADANIA DERMATOLoGICZNE.  Butelka została poddana  testom na kompatybilność produktu znajdującego się w opakowaniu. Produkt w środku nie zmienia swojego składu.  Szampon spełnia wszystkie normy prawne, komplet badań potwierdza jego skład , działanie oraz efekty.  

Zabrania się używania cleanera, primera . 

NIE DO UŻYTKU DOMOWEGO.  

 

Sposób użycia:  Nałóż piankę na brwi i rzęsy (przy zamkniętych oczach) odczekaj chwilę ,  ruchem wymiatającym rozprowadź muss na włoskach, następnie spłucz dokładnie  ciepłą wodą. W razie potrzeby powtórz czynność. 

Obszar załączników
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...