Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Opis

Ekspercki system usuwania odcieni brwi:

  • umożliwia skuteczne usuwanie najbardziej intensywnego i ciemnego syntetycznego barwnika nagromadzonego we włoskach brwi;
  • nie wpływa na naturalny pigment włosów;
  • może być stosowany zarówno do częściowej korekcji kolorów, jak i do pełnej korekcji kolorów;
  • jest specjalnie stworzony dla artystów brwi w celu rozwiązania problemu zbyt ciemnego barwienia włosków brwi podczas zabiegu barwienia brwi.

UWAGA! Przed wykonaniem zabiegu usuwania syntetycznego barwnika do brwi zalecane jest skonsultowanie się z technologiem ELAN professional line.

Termin przydatności: 24 miesiące.

Okres po otwarciu (PAO): 6 miesiące.

Sposób użycia

PRZEANALIZUJ STAN WŁOSÓW KLIENTA

Określ czas obróbki i schemat aplikacji emulsji na podstawie analizy ilości syntetycznego barwnika zgromadzonego we włosach brwiowych oraz pożądanego odcienia brwi.

1) Całkowite usunięcie koloru. W celu całkowitego usunięcia nagromadzonego syntetycznego barwnika z włosków brwi i skóry należy stosować Emulsję 1 i Emulsję 2 w stosunku 1: 1. Czas przetwarzania wynosi 5–15 minut.

2) Korekcja kolorów. Aby usunąć nagromadzony syntetyczny barwnik tylko z włosków brwi i zachować kolor na skórze, na skórę wokół brwi nałóż krem ​​z olejem arganowym od TM ELAN professional line. Użyj profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD # 1 od TM ELAN professional line.

3) Korekcja kolorów z tworzeniem ciepłego lub chłodnego odcienia: - w celu uzyskania koloru o chłodnym odcieniu użyj emulsji utleniającej 3%  TM ELAN professional line po zakończeniu II etapu zabiegu usuwania barwnika syntetycznego brwi (patrz Instrukcja).

- w celu uzyskania koloru o ciepłym odcieniu nie należy stosować emulsji utleniającej 3% TM ELAN professional line po zakończeniu II etapu usuwania barwnika syntetycznego brwi (patrz Instrukcja).

WSKAZÓWKI

I etap. Wymieszaj Emulsję 1 i Emulsję 2 w stosunku 1: 1 w niemetalowej miseczce i nałóż mieszaninę pędzelkiem na brwi. Czas obróbki to 5–15 minut (w zależności od kondycji brwi i pożądanego odcienia brwi).

II etap. Nałóż na brwi «ELAN professional line Oczyszczającą piankę detoksykującą do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym» na brwi, aby zatrzymać reakcję chemiczną po upływie czasu obróbki. Usuń piankę wacikiem zwilżonym wodą.

UWAGA! Sprawdź kolor włosów w brwiach. Jeśli kolor brwi nie jest pożądany, nałóż świeżo przygotowaną mieszankę na brwi i pozostaw do rozwinięcia na 2–5 minut.

  • W celu uzyskania chłodnego odcienia na brwi nałóż 3% emulsję utleniającą od TM ELAN professional line na brwi, po zakończeniu II etapu usuwania syntetycznego barwnika brwi. Czas przetwarzania wynosi 3–5 minut. Po upływie czasu obróbki nadmiar emulsji utleniającej usunąć wacikiem zwilżonym wodą.
  • W celu uzyskania ciepłego odcienia nie należy nakładać na brwi emulsji utleniającej 3% od TM ELAN professional line po zakończeniu II etapu usuwania syntetycznego barwnika z brwi. Przejdź do III etapu zabiegu.

III etap. Dla lepszego efektu zaleca się stosowanie «ELAN professional line COLOR FIX: fluid utrwalający kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejem słonecznikowym». Produkt nie wymaga spłukiwania.

ZALECENIA PO PROCEDURZE USUWANIE BARWNIKA SYNTETYCZNEGO DO BRWI

! Nie zaleca się wykonywania henny brwi po zabiegu usuwania syntetycznego barwnika brwi.

Skład chemiczny

AQUA, PHOSPHORIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARETH-20, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE.