Wczytuję dane...

Opis

BrowXenna – Różowe Mydło do Stylizacji Brwi

Hypoalergiczne Różowe Mydło do Stylizacji Brwi BrowXenna® to już drugi produkt do wykończenia makijażu oraz do zastosowania po zabiegach koloryzacji brwi. Nie wysusza włosków brwi i skóry. Dzięki kolagenowi i keratynie wchodzącymi w skład produktu, można cieszyć się wystylizowanymi brwiami przez cały dzień, a włoski są nawilżone i odżywione!

Różowe Mydło:

 • ma genialny kobiecy kolor
 • prostuje włos i pomaga ułożyć go w dowolnym kierunku;
 • zapewnia długotrwałe ułożenie włosa;
 • dodaje objętości brwiom;
 • zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje ich wzrost;
 • nawilża włosy i poprawia ich strukturę.

Keratyna przenika w głąb włosków, poprawiając ich strukturę, jednocześnie odżywiając i nawilżając. Włoski prostują dzięki czemu w łatwy sposób poddają się stylizacji w odpowiednim kierunku.

Kolagen nawilża mieszki włosowe, zapobiegając w ten sposób wypadaniu włosów. Jednocześnie działa pobudzająco i stymulująco na włos. Dzięki jego dobroczynnemu działaniu włoski brwi wyglądają zdrowo i pięknie lśnią po zakończonej stylizacji.

Środki ostrożności: Aby wykryć alergie na składniki produktu, należy nałożyć niewielką ilość preparatu na okolice nadgarstka i odczekać 24h. W przypadku zaczerwienienia lub innych nietypowych reakcji nie rekomendowane jest stosowanie produktu.

Informacje dodatkowe

Waga 40 g
Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

Rosja

Data produkcji

Oznaczona na opakowaniu

Należy zużyć do:

12 miesięcy od otwarcia opakowania, 24 miesiące od daty produkcji

Waga

25 g

Składniki

Aqua, Glycerine,Propylene Glycol, Sodium Srearate, Sodium Cocoate, Cocomidopropyl Betain, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Hydrolyzed collagen, Hydrolyzed Keratin , Etidronate Sodium, Parfum.

 1. Przed koloryzacją brwi należy odpowiednio ją oczyścić i przygotować do naniesienia henny lub farbki. Wykonać demakijaż brwi a następnie wykonać peeling brwi preparatami BrowXenna® .
 2. Przygotować brwi do koloryzacji. Umyć szamponem a następnie osuszyć.
 3. Dokonać koloryzacji brwi henną BrowXenna® lub farbką Oxygen O2 BrowXenna® według etapów wykonywania procedury poszczególnymi preparatami.
 4. Zmyć hennę lub farbkę wg procedury.
 5. Wykończyć zabieg preparatami do układania brwi – Żel BrowXenna® lub Mydło do brwi BrowXenna®
 6. Namoczyć szczoteczkę do rzęs i potrzeć ją o mydło BrowXenna®
 7. Poprzez przeczesywanie ułożyć brwi w pożądanym kierunku.