Wczytuję dane...

Serum 2 to roztwór do DRUGIEJ części zabiegu zagęszczania brwi i rzęs. Idealna formuła produktu zapewnia maksymalną interakcję z Serum 1, ułatwia utrwalenie nowo powstałych wiązań we włosach i zapewnia oczekiwany efekt. Kompleks kondycjonujący na bazie polimerów i olejku arganowego w połączeniu z hydrolizowanym kolagenem zapewnia włosom najwyższą ochronę. pH roztworu wynosi 2,5-3,0.

NETTO. WT: 10 ml

Termin przydatności: 24 miesiące

Okres po otwarciu (PAO): 6 miesięcy

Tylko do użytku profesjonalnego!

Używaj tylko z Serum 1 i Multivitorem!

Opis

 1. Nałóż Serum 2 na brwi lub rzęsy.
 2. Pozostawić do wyrośnięcia na 6-10 minut w zależności od kondycji włosków brwi lub rzęs (patrz instrukcja aplikacji).
 3. Następnie nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą.

UWAGA! Przed użyciem należy koniecznie wykonać skórny test alergiczny: nanieść 2 krople każdego roztworu na niewielką powierzchnię wewnętrznej skóry łokcia 48 godzin przed użyciem. Jeśli nie ma zaczerwienienia, stanu zapalnego ani wysypki, rozpocznij zabieg zagęszczania brwi lub rzęs.


ETAPY PROCEDURY FLEXINGU BRWI

1) Przeanalizuj stan włosków brwiowych klientki

Określ czas obróbki roztworów do uelastyczniania brwi zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • I rodzaj: włoski brwi są grube, kolczaste, nie poddane wcześniej zabiegom chemicznym (farbowanie lub rozjaśnianie brwi) – czas zabiegu to 5-8 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6-8 minut dla Serum 2;
 • II rodzaj: włoski są średniej grubości, naturalne, zdrowe lub po wcześniejszych zabiegach chemicznych (farbowanie lub rozjaśnianie brwi) – czas aplikacji 3–5 minut dla Serum 1 i 6–8 minut dla Serum 2;

Czas działania Multivitora wynosi 5 minut dla wszystkich rodzajów włosów.

UWAGA! Maksymalny czas przetwarzania Serum 1 i Serum 2 wynosi 15 minut.

UWAGADziałanie Serum 1 i Serum 2 zależy bezpośrednio od temperatury powietrza w pomieszczeniu. Im wyższa temperatura, tym krótszy czas reakcji.

2) Przygotuj brwi do zabiegu uginania

3) Stwórz kształt brwi (Serum 1)

UWAGA! Jeśli klientka ma cienką i wrażliwą skórę, konieczne jest nałożenie cienkiej warstwy kremu z olejkiem arganowym marki ELAN professional line na brwi i grubszą warstwę na skórę wokół brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #4 firmy ELAN professional line.

 • Nałóż Serum 1 na brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #3 firmy ELAN professional line.

UWAGAMaksymalny czas obróbki nie powinien przekraczać czasu obróbki dla wybranego rodzaju włosków brwi.

Po zakończeniu czasu obróbki nadmiar roztworu usunąć wacikiem nasączonym wodą.

UWAGA! Podczas tworzenia kształtu brwi należy wziąć pod uwagę kierunek wzrostu włosków. Zmiany kształtu brwi powinny być płynne, aby uniknąć fałdowania włosków.

4) Ustal kierunek włosków brwi (Serum 2)

UWAGA! Jeśli klientka ma cienką i wrażliwą skórę, konieczne jest nałożenie cienkiej warstwy kremu z olejkiem arganowym marki ELAN professional line na brwi i grubszą warstwę na skórę wokół brwi. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #4 firmy ELAN professional line.

 • Nałóż i rozprowadź Serum 2 na brwiach, ustawiając włoski we właściwym kierunku.

UWAGA! Ilość płynu użytego w IV etapie zabiegu uginania brwi (Serum 2) powinna być równa ilości płynu użytego w III etapie tworzenia kształtu brwi (Serum 1).

UWAGACzas zabiegu na IV etapie (Serum 2) powinien być równy czasowi zabiegu na III etapie tworzenia kształtu brwi (Serum 1), ale nie mniej niż 6 minut.

5) Pielęgnacja włosków brwi (Multivitor)

 1. Nałóż i rozprowadź Multivitor na brwiach.
 2. Po upływie czasu aplikacji nadmiar roztworu należy usunąć wacikiem nasączonym wodą, jeśli zabieg barwienia brwi nie jest planowany.
 3. Po zakończeniu zabiegu usuń nadmiar roztworu wacikiem nasączonym «ÉLAN professional line Detoksykujący mus oczyszczający do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym», aby zatrzymać reakcję chemiczną, jeśli planowany jest zabieg barwienia brwi. Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.
 4. Nałóż mieszankę koloryzującą na brwi bezpośrednio po zastosowaniu «ÉLAN professional line Oczyszczający detoks-pianka do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym».

UWAGA! Należy wziąć pod uwagę, że kolor włosków brwi ma być jaśniejszy i szybciej pojawiać się na włoskach podczas zabiegu koloryzacji.

 1. Aby uzyskać lepsze rezultaty, stosuj «ÉLAN professional line COLOR FIX: fluid utrwalający kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejem z nasion słonecznika». Ten krok wykonaj również po zakończeniu zabiegu barwienia brwi.

UWAGA! Regulację brwi należy wykonać dopiero po zakończeniu zabiegu laminacji brwi. Zdecydowanie zaleca się używanie pęsety do brwi, aby uniknąć poważnych uszkodzeń skóry.


ETAPY PROCEDURY FLEXINGU RZĘS

1) Przeanalizuj stan rzęs klientki

Określ czas obróbki odżywek do rzęs zgodnie z poniższymi instrukcjami:

I rodzaj: rzęsy są grube lub proste – czas zabiegu to 6-10 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6 minut dla Serum 2;

II rodzaj: rzęsy są średniej grubości lub cienkie – czas obróbki wynosi 3–6 minut dla Serum 1 i nie mniej niż 6 minut dla Serum 2;

Czas działania Multivitora wynosi 5 minut dla wszystkich rodzajów włosów.

UWAGA! Maksymalny czas przetwarzania Serum 1 i Serum 2 wynosi 15 minut.

UWAGA! Działanie Serum 1 i Serum 2 zależy bezpośrednio od temperatury powietrza w pomieszczeniu. Im wyższa temperatura, tym krótszy czas reakcji.

2) Przygotuj rzęsy do zabiegu flexingu

Oczyszczający mus detoksykujący «ÉLAN professional line do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym» należy stosować do oczyszczania włosów i skóry przed zabiegiem zagęszczania rzęs. Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą.

Przymocuj silikonową podkładkę o odpowiednim rozmiarze na górnej powiece.

Rozprowadź i utrwal rzęsy na podkładce silikonowej za pomocą żelu utrwalającego ELAN professional line i aplikatora.

3) Stwórz podkręcenie rzęs (Serum 1)

Nałóż Serum 1 na okolice podkręconych rzęs. na зону формирования завитка ресниц. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #1 firmy TM ÉLAN professional line.

UWAGA! Maksymalny czas obróbki nie powinien przekraczać czasu obróbki dla wybranego rodzaju rzęs.

Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć suchym pędzlem do makijażu zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #2 firmy ELAN professional line.

4) Ustal kierunek włosków rzęs (Serum 2)

Nałóż grubą warstwę Serum 2 na całą powierzchnię rzęs.

UWAGA! Ilość roztworu użytego w IV etapie zabiegu podkręcania rzęs (Serum 2) powinna być równa ilości roztworu użytego w III etapie tworzenia podkręcenia rzęs (Serum 1).

 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu usunąć suchym pędzlem do makijażu zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Zaleca się stosowanie profesjonalnego pędzla do makijażu BLACKWOOD #2 firmy ELAN professional line.

5) Pielęgnacja rzęs (Multivitor)

 • Nałóż Multivitor na całą okolicę rzęs.
 • Po zakończeniu czasu aplikacji nadmiar roztworu i żelu utrwalającego usunąć wacikiem nasączonym wodą.

UWAGAW celu uzyskania jak najbardziej efektownego i widocznego efektu technologowie marki ELAN professional line zalecają wykonanie zabiegu koloryzacji rzęs żelem tint 01 black firmy TM ÉLAN professional line po zakończeniu zabiegu ujędrniania.

Nałóż «ÉLAN professional line Oczyszczający mus detoksykujący do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym» na rzęsy, aby zatrzymać reakcję chemiczną. Usunąć piankę wacikiem zwilżonym wodą. Ten krok wykonaj również po zakończeniu zabiegu koloryzacji rzęs.

Aby uzyskać lepsze rezultaty, stosuj «ÉLAN professional line COLOR FIX: fluid utrwalający kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejem z nasion słonecznika».


ZALECENIA PO ZABIEGU 

! Nie zaleca się barwienia brwi henną i rozjaśniania brwi, ponieważ efekt może być bardzo nieprzewidywalny: może dojść do uszkodzenia struktury włosa (włosy są suche i matowe), co może powodować łamliwość i wypadanie włosów.

! Zdecydowanie zaleca się unikanie saun, solariów oraz wszelkich mechanicznych uszkodzeń powstałego kształtu brwi lub podkręcenia rzęs (spanie na poduszce twarzą do dołu), ograniczenie kontaktu brwi i rzęs z wodą oraz nie szczotkowanie brwi i rzęs przez 24 godziny po zabiegu zginania.

! Zdecydowanie zaleca się unikanie stosowania agresywnych produktów kosmetycznych oraz agresywnych zabiegów kosmetycznych (peelingi, peelingi twarzy, balsamy na bazie alkoholu, zabiegi laserowe) przez 48 godzin po zabiegu zagęszczania brwi lub rzęs.


 Skład chemiczny

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Hydrogen Peroxide, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Disodium Edta, Cetrimonium Chloride, Tetrasodium Pyrophosphate, Collagen, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Phosphoric Acid, Sodium Stannate

Wyprodukowano na Ukrainie