Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Wegańskie farby do koloryzacji brwi i rzęs Thuya Vegan Line

Poznaj wegańskie innowacje w koloryzacji brwi i rzęs. Specjalnie dla Was powstała całkowicie nowa wegańska linia waszych ulubionych produktów.

Produkty Thuya Vegan pozwalają zaoferować koloryzację brwi i rzęs wraz z laminacją i pielęgnacją bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Takie rozwiązanie pomoże Ci oferować usługę stylizacji brwi i rzęs każdemu, co podniesie standard oraz poziom świadczonych usług w twoim salonie kosmetycznym.

Wegańska farba do brwi i rzęs Thuya

 

Co się zmieniło ? Otóż farby Thuya również przeszły lifting.

Ze składu produktu Thuya zostały wyeliminowane wszystkie składniki pochodzenia zwierzęcego tak aby farby do koloryzacji brwi i rzęs zachowały swoją bogatą kolorystykę, naturalne kolory i trwałe krycie.

Koloryzacja Thuya Vegan to produkty, którym możesz zaufać w 100% z wielu powodów ; skład chemiczny jest bardzo bezpieczny dla zdrowia.

Produkty są opracowywane we własnym laboratorium w Barcelonie, przechodzą stałe testy dermatologiczne, okulistyczne i są certyfikowane.

Spełniają wymogi wysokiej jakości kontroli zgodnie z europejskimi standardami kosmetycznymi (Genetest).

Farby po laminacja brwi Thuya Vegan

Z pewnością zdążyłaś już pokochać Bestseller farba arganowo-keratynowa Thuya.

Teraz możesz zakochać się w nowej linii Vegan, w której farby są od teraz arganowo-aloesowe oraz zawierają połączenie białek konopnych i ryżowych. 

To idealna alternatywa dla keratyny zwierzęcej, całkowicie roślinnej i z wysokim poziomem wydajności oraz skuteczności.

Zastosowanie tych składników aktywnych wzmacnia włosy i zapewnia im elastyczność. Olejek arganowy jest nie odłącznym dodatkiem w farbach Thuya. Niezawodnie penetruje pory włosów poprawiając ich wygląd sprężystość i elastyczność. Aloes w składzie Farby Thuya dostarcza aminokwasy, witaminy i minerały dla zdrowych, bardziej błyszczących włosków brwi.

Arganowo – aloesowa Farba Thuya Vegan

Laminacja wymaga stosowania profesjonalnych produktów, które pozwolą uzyskać nie tylko pięknie podkręcone rzęsy i wylaminowane brwi ale także bardzo ważna jest naturalna koloryzacja. Farby do brwi i rzęs Thuya Vegan oferują koloryzację bez zaciemnienia łuski włosa. Nowa paleta kolorystyczna Thuya Vegan pozwala stworzyć piękne, unikalne i naturalne kolory, które idealnie podkreślą zabieg laminacji brwi i rzęs. Zachwyć swoją klientkę i followers na instagramie wegańską koloryzacją!

Farba Coffee Thuya Vegan 

To idealny brązowy odcień, który poprawia wygląd, nadając wyraźne podkreślenie brwi lub rzęs bez konieczności stosowania makijażu. Dzięki tej nowej farbie uzyskasz naturalny kolor na jasnych rzęsach i bardzo ciemnych brwi.

Farba Golden Brown Thuya Vegan

To jasnobrązowy kolor z delikatnym złotym akcentem. Idealny do brwi o włosach blond, rudych, brązowych lub jasnobrązowych. Ten odcień będzie subtelnie podkreślał spojrzenie dodając intensywności, nie tracąc przy tym jasnego odcienia bazowego, tylko podkreślając i uwydatniając okolice oczu. Można używać go samodzielnie.

Farba Warm Grey Thuya Vegan

To ciemnoszary i ciepły odcień, zalecany dla neutralnego odcienia, podkreśla naturalność i gęste brwi. Ten odcień jest idealny do blendowania, do popielatego blondu, brunetki i bardzo jasnobrązowych włosów.

Farba Black Night Thuay Vegan

To czarny odcień z delikatnymi niebieskawymi refleksami. Jest to ideał do koloryzacji rzęs. Dzięki swoim granatowym refleksom zapewnia dużo świetlistości jako wzmocnienie koloru i stworzenie efektu makijażu.  Intensywna i długotrwała koloryzacja rzęs.

Pojemność 14ml, ważność produktu 12 miesięcy od otwarcia.