Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Odkryj Sekret Błyskawicznej Stylizacji Rzęs z Lash Booster Pimp My Lashes

Przyspiesz proces stylizacji rzęs naturalnych i osiągnij perfekcyjny efekt z Lash Booster Pimp My Lashes Alcohol Free. Nasz innowacyjny przyspieszacz kleju to klucz do szybkiego i skutecznego klejenia rzęs, usuwając olej i brud, oraz tymczasowo zmieniając kwasowo-zasadową strukturę rzęs naturalnych, aby zwiększyć szybkość wiązania.

Delikatna Siła Przyspieszacza – Bezpieczna Stylizacja Rzęs Naturalnych

Odkryj delikatną siłę Lash Booster Pimp My Lashes Booster Alcohol Free. Nasz produkt nie tylko usuwa olej i brud z rzęs, ale także działa zmiękczająco, aby przygotować rzęsy do procesu stylizacji. Bez zawartości alkoholu i substancji podrażniających, nasz booster jest bezpieczny dla oczu i może być stosowany na rzęsy naturalne bez obaw. Sposób użycia: za pomocą mikroaplikatora nałóż booster na rzęsy naturalne. Po wyschnięciu preparatu wzmacniającego kontynuuj stylizację rzęs jak zwykle.

Prosty w Użyciu, Skuteczny w Działaniu – Stylizacja Rzęs Jak Profesjonalistka

Stwórz piękne i trwałe efekty stylizacji rzęs naturalnych dzięki Lash Booster Pimp My Lashes Booster Alcohol Free. Z łatwością aplikuj nasz booster za pomocą mikroaplikatora, a następnie kontynuuj stylizację jak zwykle. Uważaj, aby produkt nie dostał się do oczu i przechowuj go w chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, aby cieszyć się profesjonalnymi rezultatami bez kompromisów.

Pojemność 10ml