Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Odkryj najnowszy produkt z serii Pimp My Brows! – Liquid Tint 3% – Aktywator Wodny dla Perfekcyjnej Koloryzacji Airbrush

Nasz aktywator wodny Liquid Tint 3%, został specjalnie opracowany do pracy zarówno z aerografem, jak i techniką klasyczną. W połączeniu z Farbą Liquid Tint zapewnia idealnie rzadką konsystencję mieszanki koloryzującej, dzięki czemu farbowanie brwi staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej precyzyjne.

Doskonała Konsystencja dla Aerografu

Dzięki zawartości kwasu hialuronowego Water Actiwator 3% zapewnia równomierne i trwałe efekty koloryzacji, co sprawia, że efekt utrzymuje się przez długi czas. Jego wyjątkowa konsystencja stwarza optymalne warunki do rozpylania farbki na brwiach przy użyciu aerografu, eliminując przy tym problemy związane z zapychaniem się dyszy urządzenia. Kwas hialuronowy dodatkowo nawilża skórę podczas zabiegu.

Niezwykle prosty sposób użycia

Wystarczy wymieszać 2 krople farby z 1 kroplą aktywatora;)

Jeśli korzystasz z aerografu, zalecamy użycie minimum 6 kropli farby i 3 kropli aktywatora, aby uzyskać najlepsze efekty.

Twój Klucz do Zachwycających Koloryzacji

Dzięki Liquid Tint 3% od Pimp My Brows brwi nabiorą idealnego kształtu i intensywności koloru! Będą zachwycać przez długi czas po koloryzacji. To produkt, który łączy w sobie niezawodność i profesjonalizm, zapewniając perfekcyjne rezultaty każdorazowo!

Pojemność 100 ml